.

Jūrmala, Gaujas iela 2

ID: #199

Pārdod 2-istabu dzīvokli, 77 m2, 1/4 stāvsPiedāvājam iegādāties dzīvokli Jūrmalā. Dzīvoklis (77 kv. m.) izvietots ēkas 1. stāvā. 


Dzīvoklis tiek piedāvāts ar balto apdari. Tiem, kuri vēlas iegādāties dzīvokli ar pilnu apdari - cena par gala apdari būs + 500 EUR/kv.m par dzīvojamo platību klāt pie pārdošanas cenas.

Autostāvvietas cena: papildus 15 000 EUR + PVN.

Jūrmala ir pilsēta pie Rīgas jūras līča, izstiepusies gar piekrasti 26 km garumā ar modernām atpūtas un kūrorta iespējām. Tā kļuvusi par lielāko kūrortpilsētu Baltijā, iecienītu starptautisku konferenču un sanāksmju vietu. Pārējā Jūrmala pazīstama kā klimatisks rekreācijas kūrorts. Jūrmala – lielākā Baltijas valstu kūrortpilsēta un otra lielākā Latvijas pilsēta pēc platības, ko izsenis slavenu darījuši dabas ārstnieciskie faktori – maigais klimats, jūra, veselīgais gaiss, medicīniskās dūņas un minerālūdeņi.

Jauns ekskluzīvs projekts atrodas klusā Jūrmalas vietā – Pumpuros kāpu zonā, 150 metru attālumā no jūras. Projekts ir unikāls ar oriģinālu dizainu un mūsdienīgām tehnoloģijām.

Divi 3-stāvu mājas ar terasēm, katrā māja sastāv no 14 dzīvokļiem ar platību no 54 - 214 m2, no kuriem 2 ir divstāvu. Autonoma apkures sistēma tiek izmantota katrā dzīvoklī, kas ļauj patstāvīgi pielāgot siltuma līmeni, tādējādi būtiski samazinot izmaksas. Pazemes autostāvvieta ir domāta 17 automašīnām.

Šajā projekta ir videonovērošanas sistēma kas sastāv no 16 videokamerām (5 ārējas un 11 iekšējas).

Iekšējais pagalms ir labiekārtots kā atpūtas zona viesu māju iedzīvotājiem, ir arī aprīkota rotaļu laukums bērniem. Pastāv arī virszemes autostāvvieta. Ieeja teritorijā ar pulti caur vārtiem.

Netālu kompleksam ir pieejama visa nepieciešamā infrastruktūra: veikali, kafejnīcas, skola, bērnudārzs, autobusu pietura.
Attālums līdz Rīgas lidostai – 21 km, līdz Rīgas centram – 29 km.

Šajā projektā pieejami dzīvokļi ar dažādām platībām, terasēm, balkoniem un līdz ar to arī ar cenām.

199 050 Eur
Pieejams
Toms Treiers

Tālr.: +371 26888026

E-pasts: toms@latia.lv