.

Rīga, Iecavas 1, jaunais projekts -Baltozoli

ID: #227

Pārdod 4-istabu dzīvokli, 95 m2, 4/5 stāvsDzīvokļi tiek piedāvāti ar augstākās kvalitātes pilnu apdari - Jūsu dzīvoklis tiks pabeigts pēc Jūsu vēlmēm un gaumes izjūtas.

Baltozolu projekts ir būvēts atbilstoši pēdējām arhitektūras tendencēm un energo efektivitātes standartiem. Svarīgākais aspekts ir celtniecības materiālu un risinājumu izvēle, ko neatradīsiet citos mūsdienu dzīvojamos projektos. 
BALTOZOLI ir moderni un rūpīgi pārdomāti dzīvokļi vienā no zaļākajiem rajoniem Rīgā, kas atrodas Dzirciemā, Iecavas ielā 1, ļaujot baudīt mieru un dabas harmoniju līdztekus ērtībām, ko sniedz pilsētas centra tuvums. To novērtēs ikviens, kuram svarīga īsta māju sajūta ar perspektīvu skatu nākotnē. 
BALTOZOLU projektā ir pieejami 32 dzīvokļi ar pazemes un virszemes auto stāvvietām. Dzīvokļi ir no 1 istabas līdz 4 istabu. . Katrā dzīvoklī ir regulējami radiatori un atsevišķi siltuma skaitītāji, video domofons, slēgtu mantu glabātuvi, lifts, diennakts video novērošana visā teritorijā, augstas kvalitātes santehnika, zeme īpašumā. Nākamo īpašnieku ērtībām ir izstrādāti dažādu tipu interjera projekti un attīstītājs ir gatavs nodrošināt to realizāciju dzīvē, iekļaujot Jūsu papildus prasības. 
Droši zvaniet un vienosimies par dzīvokļu apskati. 
Draudzīgas cenas tiem, kas ir pieraduši rīkoties savlaicīgi. Mēs strādājam pie dinamiskas cenu sistēmas, sasniedzot 15% no dzīvokļu rezervācijām cena pieaug par 10% (pēc projekta nodošanas ekspluatācijā + 30%).

156 090 Eur
Pieejams
Toms Treiers

Tālr.: +371 26888026

E-pasts: toms@latia.lv