.

Apšuciems, Engures novads

ID: #128

Pārdod īpašumu pašā jūras krastā, 10m pludmaleĪpašums atrodas ekskluzīvā vietā - pašā jūras krastā uz augstas, skaistu priežu ieskautas, kāpas. No mājas un abām mājas terasēm var vērot saullēktu jūrā. 50 km attālumā ir Rīga, 20 km - Jūrmala. Īpašums ir pilnībā labiekārtots. 

Zemes gabals - 1240 m2 platībā ir ar iekoptu zālāju un dārzu,  pagalmā atrodas bruģēts stāvlaukums priekš 4 automašīnām, teritorija ir nožogota un iebraukšana pa automātiskajiem vārtiem, uzstādīts pagalma apgaismojums un izbūvētas koka kāpnes, kas ved uz pludmali.

Uz zemes gabala atrodas 2 mūra mājas un 1 koka palīgceltne. Abas mūra ēkas ir nosiltinātas un ziemā apdzīvojamas.

Dzīvojamā mājai ar kopējo platību 149 m2 ir 2 stāvi un pagrabs. 1 stāvā atrodas priekštelpa, kabinets, plaša halle, dušas telpa un terase ar neatkārtojamu skatu uz jūru. 2. stāvā atrodas 2 guļamistabas, vannas istaba un plaša terase ar skatu uz jūru. 1 stāvā ir parketa un flīžu apsildāmās grīdas, 2 stāvā - radiatori. Mājā ir 2 kamīni.

Pirts mājai ar kopējo platību 55 m2 ir 2-stāvi ar atpūtas telpām un visām nepieciešamajām ērtībām, ir izbūvēts kamīns, iekšējais interjers ir veidots no koka.

Ērtības - centralizētais ūdensvads ( dziļurbums - 87m ) un kanalizācija, karstais ūdens, centrālā apkure (automātiski regulējams elektroniskais jonu katls). Kamīni, internets, satelīta televīzija, duša, vanna, sauna, virtuvē ir elektriskā keramikas plīts un krāsns, trauku un veļas mašīna, ledusskapis, kā arī citas mēbeles dzīvojamā istabā un kabinetā.

299 000 Eur
Pārdots
Toms Treiers

Tālr.: +371 26888026

E-pasts: toms@latia.lv