.

Aizkraukle

ID: #147

Pārdod lauku viensētu, 8,6 ha zeme, pilnībā labiekārtota māja ar palīgēkāmTiek pārdota sakopta un uzturēta lauku viensēta. 300m attālumā atrodas Daugava ar izveidotu peldvietu vienā no skaistākajām vietām pie Daugavas - Daugavas ielejas dabas parkā. 

Pagalms 1 ha platībā ir iežogots un nobruģēts. Gar sētu aug 100-gadīgi ozoli, ir 2 dīķi.

Māja ir 2-stāvīga ar kopējo platību 150 m2:

1. stāvā atrodas - liela viesistaba ar kamīnu masīvakmens apdarē, guļamistaba, virtuve, sanitārais mezgls (ar duškabīni, elektrisko pirti, pods, bidē), katlu telpa.

2. stāvā atrodas - 3 guļamistabas, palīgtelpa-darbnīca, terase.

Mājas iekšējā apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli - visas polodzes no granīta, virtuves iekārtas virsma no masīvakmens, augstvērtīgas flīzes, restaurētas Ulmaņlaika koka kāpnes uz 2. stāvu. Māja tiek tirgota kopā ar visām viesistabas masīvkoka mēbelēm.

Apkure - kvalitatīvi uzstādīts zemes siltumsūknis ar lielo kontūru, kas ir pietiekoši ekonomisks, siltās grīdas 1. stāvā, ūdens dziļurbums 44m, kanalizācija - septiķis ar baktērijām, kas 3 gados tikai reizi ir jāizsūc.

Palīgēka -  90 m2, dakstiņu jumts, 1 stāvā iespēja novietot visu saimniecības tehniku, 2. stāvā - plaša vasaras telpa piem. viesu izguldīšanai.

Pagrabs veidots no laukakmeņiem.

Līdz mājām 2,5 km grants seguma ceļš, pie mājas pēdējie 150m  pieved asfaltbetona seguma ceļš, 4km attālumā - Aizkraukles centrs.

130 000 Eur
Pieejams
Toms Treiers

Tālr.: +371 26888026

E-pasts: toms@latia.lv