.

Ogre, Raiņa prospekts

ID: #185

Pārdod māju 230 m2, 5 istabas, zeme 1200 m2Tiek pārdota māja ar tikko veiktu kosmētisko remontu un modernizāciju. Būvēta un ekspluatācijā nodota 2002. gadā.  Ļoti labi siltināta (ikmēneša rēķins par gāzi 93 Eur). Māja tiek pārdota daļēji mēbelēta ar visu nepieciešamo virtuves tehniku.

1. stāvā atrodas - plaša viesistaba ar kamīnu apvienota kopā ar virtuves zonu, izeja uz ziemas dārzu,  kur paverās skats uz iekoptu pagalmu;

2. stāvā atrodas - 3 guļamistabas, WC, vannas istaba;

pagrabstāvā atrodas - katlu telpa (aprīkota ar duškabīni), kabinets, garāža priekš 2 a/m - 36 m2.

Pilnībā labiekārtota virtuve ar elektrisko plīti, cepeškrāsni, trauku mazgājamo mašīnu utt. Paliek visi iebūvētie skapji. 

Pieslēgums pilsētas centrālajam gāzes vadam, ūdens un kanalizācijas sistēmām, papildus ir vietējais dziļurbums (lietojams gan mājā, gan dārzā), + vietējā kanalizācija.

Modernākais kondensācijas tipa Junkers gāzes katls + papildus uzstādīts malkas katls, moderna 3-pakāpju ventilācijas sistēma ar automātiskas gaisa uzsildīšanas iespēju, 12 m ziemas dārzs ar elektriski apsildāmu grīdu, signalizācija (3 zonu sadale, kustību sensori, pieslēgums pie pults), automātiski vārti garāžai un iebraukšanai teritorijā.

32 km - Rīgas centrs, 150 m - dzelzceļa stacija, 200 m starppilsētu autobusa pietura, 500 m - Rimi un Maxima, 800 m - pilsētas pludmale.

Labiekārtots, nožogots un iekopts pagalms, kurā atrodas lapene, strūklaka, ugunskura vieta, apgaismojums, bruģēti celiņi, vieta sakņu dārzam, ābeles un ķirsis, ogu krūmi.

165 000 Eur
Pārdots
Toms Treiers

Tālr.: +371 26888026

E-pasts: toms@latia.lv