.

Rīga, Bukulti

ID: #192

Pārdod jaunbūvi labiekārtotā, elitārā rajonā. Ēkas platība 650 m2, zeme 9500 m2.Ģimenes māja ar sakoptu un zaļu apkārtni. Lieliska atrašanās vieta slēgtā teritorijā ar respektabliem kaimiņiem, kopā - 4 mājas. Ļoti klusa vieta, priežu meža ielokā.
Māja ir ar melno apdari bez iekštelpu remonta. Plānojumu, dizainu un iekšējo apdari jaunais īpašnieks var izvēlēties pēc savas gaumes. Māja ir celta pēc speciāla pasūtījuma ar biezām betona sienām, dziļiem betona pamatiem un īpaši veidotu fundamentu. Tamlīdzīgas fundamentālas celtnes šobrīd neviens neceļ, jo tas ir ļoti dārgi un nekustamā īpašuma tirgū šādi eksemplāri ir liels retums. 

Vietējais artēziskais urbums, kanalizācija -lokālā attīrīšanas sistēma, elektrība. Pie mājas pievilktas visas nepieciešamās pilsētas komunikācijas - gāze, pilsētas ūdens un pilsētas kanalizācija.

Mājai ir plaša un iekopta zaļa teritorija (nepilns hektārs) ar apgaismojumu un laistīšanas sistēmu. Pārdomāts plānojums ar nodalītu dzīvojamo, atpūtas un guļamistabu zonām. Ēkas būvēšana tika izmantoti, tikai augstvērtīgie apdares materiāliem un dizaina elementi. Ierīkoti 3 kamīni un iegādāta gāzes apkures sistēma, kuru iespējams uzstādīt ar radiatoru un apsildāmo grīdu kombinācijā. Garāžas platībā ir 40 m2, kas paredzēta divām automašīnām, Signalizācija ar pieslēgumu apsardzes firmai. Teritoriju apsargā fiziskā apsardze. 

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga/bukulti/bhfex.html


299 000 Eur
Pieejams
Toms Treiers

Tālr.: +371 26888026

E-pasts: toms@latia.lv