.

Par mums

SIA "Latia" komanda ir apvienojusi nekustamā īpašuma nozares speciālistus ar vairāk kā 10 gadu pieredzi šajā jomā. Profesionāli orientējoties Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, sekojam visām norisēm dažādos tirgus segmentos, ātri reaģējam uz visam cenu izmaiņām. Veiksmīgi darba gadi un desmitiem veiksmīgu darījumu ir ļāvuši mums izveidot ciešas attiecības ar sertificētiem nekustamā īpašuma vērtētājiem, notāriem. Mūsu juridiskā palīdzība nodrošinās to, lai klients visās niansēs izprot jebkuru, pat vissarežģītāko, līgumu, pienācīgi pārstāvēs klientu juridiskajos darījumos, lai viņa intereses būtu maksimāli aizsargātas.

2010. gada 1. jūnijā spēkā ir stājušās izmaiņas Latvijas Republikas likumā „Par imigrāciju”, ļaujot ārvalstu investoriem pretendēt uz pagaidu uzturēšanās atļauju Latvijā, kas automātiski dod tiesības brīvi pārvietoties pa Šengena zonas valstu teritorijām. Viens no veidiem kā iegūt pagaidu uzturēšanās atļauju ir nekustamā īpašuma iegāde Latvijā.

Laipni lūdzam Latvijā! Kļūstiet par Eiropas Savienības iedzīvotāju!

  • Mēs atradīsim Jums investēšanai piemērotu nekustamo īpašumu;
  • Noformēsim pirkumu uz Jūsu vārda;
  • Sniegsim profesionālu palīdzību, sagatavojot virkni nepieciešamo dokumentu, lai iegūtu atļauju Latvijas Pilsonības un migracijas lietu pārvaldē.